قوانین همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش| قوانین و مقررات کلی

همکاری در فروش

قوانین و مقررات کلی سیستم:

این قوانین و مقررات به منظور همکاری با سیستم همکاری در فروش آرافایل می باشد. هر شخص حقیقی و یا حقوقی انحصارا با قبول شرایط ذیل میتواند عضو سیستم همکاری در فروش آرافایل شود که از این به بعد، همکار نامیده خواهد شد.

شرایط کلی عضویت در سیستم همکاری در فروش آرافایل به شرح موارد ذیل بوده و کلیه همکاران ملزم و متعهد به انجام کامل مفاد آن می باشند.

عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سیستم به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه میباشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل جهل به قوانین و عدم محاسبه کافی از تایید آن سر باز زند.

همکار باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام برای معرفی محصول پرهیز کند.

تبلیغات برای سایت های غیر اخلافی و نامناسب با شرع مقدس جمهوری اسلامی ایران ممنوع میباشد.

همکار نباید با ثبت سفارشات دروغین سعی در فریب سیستم نماید و همچنین باید از روش های متعارف و صحیح اقدام به بازاریابی و فروش محصولات کند و ازبزرگنمایی ، تبلیغات دروغین ، تصاویر و توضیحات نامرتبط و هر گونه شیوه و روشی که خریدار را به اشتباه وادار به خرید محصولات کند بپرهیزد.

درآمد همکار بر اساس جمع پورسانتهای حاصل از محصولات فروخته شده توسط تبلیغات همکار محاسبه می شود.

پس از ورود کاربر جدید از طریق لینک بازاریابی شما و ثبت نام ، شما ۱۰% از اولین خرید آن کاربر را بدست خواهید آورد. برای مثال اگر یک محصول ۵۰۰۰۰ تومانی را خریداری نماید، شما صاحب ۵۰۰۰ تومان خواهید شد.

سیستم در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را تغییر دهد و لازم است که همکار، فعالیت خود را با قوانین و مقررات جدید تطبیق دهد. در غیر اینصورت میتواند از عضویت در سیستم خارج شود.

چنان چه یک کاربر با ثبت نام های متعدد ، ثبت اطلاعات دروغین در فرم عضویت و نظایر آن سعی در فریب سیستم همکاری در فروش آرافایل نماید، عضویت ایشان در سیستم لغو شده و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

کلیه همکاران ملزم به ارائه اطلاعات صحیح از جمله نام و نام خانوادگی ، شماره حساب بانکی ، پست الکترونیک و شماره تلفن خود می باشند.

چنان چه سیستم همکاری در فروش (آرافایل) با بررسی اطلاعات وارد شده در فرم عضویت توسط یک همکار همچون: نام و نام خانوادگی ، شماره حساب بانکی و نام صاحب حساب ، شماره تلفن ،  پست الکترونیک ، آدرس وب سایت و یا با بررسی آی پی ( ip ) ، پی به تخلف و فریبکاری همکار ببرد ، عضویت ایشان در سیستم لغو شده و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

نکته:  این سیستم به گونه ای طراحی شده که از یک (ip)  تنها یک بار میتوانید ثبت نام انجام بدهید.

در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، مسئولیت پاسخگویی و یا عندالزوم جبران خسارت بر عهده همکار میباشد.

در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، عضویت ایشان در سیستم لغو می شود و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

همکار می بایست قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.

سیستم همکاری در فروش (آرافایل) در هر زمان می تواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد.

کلیه حقوق مالکیت سیستم و سایت شامل متون، تصاویر و غیره به سیستم همکاری در فروش آرافایل تعلق دارد.