کمک به کودکان بی سرپرست

کمک به کودکان بی سرپرست پاداشی الهی به همراه دارد و به واسطه ی این کار، چندین کودک می توانند شرایط رفاهی مناسب و مطلوبی را تجربه کنند! ما قصد داریم با عایدات فروش برخی از محصولات، به کمک کودکان بی سرپرست شیرخوارگاه فاطمه زهرا (س) در شهر بندرعباس بپردازیم

کمک به کودکان بی سرپرست امری خداپسندانه است که می تواند موجبات رحمت و مغفرت الهی را برای ما همراه داشته باشد! قطعا کمکی هر چند کوچک هم می تواند موجب بهبود وضعیت این عزیزان در سرزمین مان بشود؛ ما در این قسمت قصد داریم محصولاتی را برای فروش عرضه کنیم که با عایدات فروش آنها، به کمک کودکان بی سرپرست شیرخوارگاه فاطمه زهرا (س) واقع در شهر بندرعباس، خواهیم پرداخت.

کمک به کودکان بی سرپرست
کمک به کودکان بی سرپرست بخشی از وظایف ما به عنوان یک انسان است

دلیل کمک به کودکان بی سرپرست

ممکن است با خود بگویید که چرا ما باید کمک کنیم، در زمانی که این به نوعی وظیفه دولت است و دولت باید این کارها را انجام دهد، نه ما! این سخن تا حدودی درست است؛ اما اکنون ما می خواهیم به شیوه ی دیگری به این مسئله بنگریم!

همه ی ما انسان هستیم و قسمتی از روح خداوند در ما دمیده شده؛ خداوند مظهر بخشندگی و مهربانی است و همواره کمال و فیض خود را به بندگانش بدون هیچ چشم داشتی عرضه می کند؛ ما به عنوان قسمتی از وجود پاک خداوند، باید به فکر هم نوعان خود باشیم و به آنها کمک کنیم تا آنها هم بتوانند شرایط زندگی خوب و مناسبی را برای خود به وجود بیاورند.

حال ما در این وب سایت با سود فروش خود کمکی هر چند کوچک به این کودکان خواهیم کرد و شما به هر شکل دیگری می توانید این کار خدا پسندانه را انجام دهید.

رسیدن کمک ها به دست کودکان بی سرپرست

ما در این کار قطعا نمی دانیم که آن کودکان چه نیازهایی دارند و چطور باید این نیاز ها برطرف شود؛ کسانی هستند که این کار ها را برای این کودکان انجام می دهند! به همین واسطه بهترین کار این است که مبلغی به دست این اشخاص سپرده شود تا آنها خود به کودکان کمک کنند و برای آنها مایحتاج لازمشان را خریداری نمایند.

کمک به کودکان بی سرپرست
کمک به کودکان بی سرپرست رضایت خداوند را برای ما به همراه دارد

ما در این بخش از وب سایت، می خواهیم بخشی از سود فروش محصولات خود را به دست کودکان بی سرپرست شیرخوارگاه فاطمه زهرا (س) برسانیم و به این شکل جهت رفاه و آسایش آنها، قدمی برداشته باشیم. قاعدتاً با خرید یک وسیله خاص، ما نمی توانیم نیازهای آنها را به صورت کامل برطرف کنیم! پس با قرار دادن سود فروش محصولات در اختیار کارکنان این شیرخوارگاه، این کار را بر عهده آنها خواهیم گذاشت.

پاداش کمک به کودکان بی سرپرست

رسول اکرم (ص) در مورد کمک به یتیمان و بی سرپرستان این طور می گویند که:

اِنَّ فِى الجَنَّهِ دارا یُقالُ لَها دارُ الفَرَحِ لایَدخُلُها اِلاّ مَن فَرَّحَ یَتامَى المُؤمِنینَ؛

در بهشت خانه اى هست که آن را شادى سرا گویند و جز آنان که یتیمان مؤمنان را شاد کرده اند وارد آن نمى شوند.
نهج الفصاحه ص ۳۲۹ ، ح ۸۶۴